Testy sprawdzające z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Klasa 5 Polski lektura.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Treść.. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Bardzo Dobry Quiz!A co do Tego,że Niby ,,W quizie jest Błąd" To Nie!Nie Ma (: Mateusz Zmarł Na Atak serca ale z Powodu Który jest Podany w odpowiedzi Quizu (: Generalnie Teraz Mam Anię jako lekturę Więc Sprawdzam się na testach wiedzy (: Pozdrawiam Serdecznie!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. ze wzrokiem .. Ania z Zielonego Wzgórza.. 2.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego ..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 answer choices» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1..

Rozwiąż test!Test Ania z zielonego wzgórza !

Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 11 z sierocińca w Hopetown.. Milionerzy: Among Us!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest zawiera 24 pytań.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. (imiona i nazwisko) .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. POWODZENIA!. Miłego rozwiązywania!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Czy nadajesz się na MORSA?. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Dziady cz. II .Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Życzę wam powodzenia!. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Skomentuj.. Udostępnij..

Imiona z charakterem Ania z zielonego wzgórza Połącz w pary.

Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test: Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji .. Klasa 6 Polski.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901"Ania z Zielonego Wzgórza" - "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka .. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. z kręgosłupem .. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Filmy.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Test składa się z 12 pytań.. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt