Sprawdzian z lektury ania z zielonego wzgórza pdf

Pobierz

Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką,.. W związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Opcje.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Przesyłam Wam rozwiązanie krzyżówki z ostatniej lekcji.. Polub.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Plik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012test ze znajomoŚci lektury pt. "ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Miłego rozwiązywania!ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyTest znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. z kręgosłupem .. Szukaj.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie ..

Odpowiedz.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Pytanie: Co było marzeniem Ani przed przybyciem na Zielone Wzgórze?. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. 2011-12-04 20:48:51 Ania z zielonego wzgórza pytania plisssss odpowiedzcie 2012-11-06 16:42:51 ania z zielonego wzgórza jakie beda pytania na sprawdzianie ?. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia otworzyła listy w wesołej kuchni Zielonego Wzgórza, napełnionej tym, co Tadzio, pociągając z ekstazą nosem, nazywał "pięknymi zapachami".. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza powstawała od 1903 r., wyszła drukiem w 1908 r. W 1911 r. wyszła za mąż za pastora i przeprowadziła się do Ontario.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Dorota 5 lat temu.. 296 — Panna Lawenda i pan Irving urządzili się już w swoim nowym domu — opowiedziała Ania.Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Następne wideo.. Edytuj elementy.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Osadź.. 3.Temat: Spotkanie z lekturą pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Pokaż wszystko.. Pokaż więcej Pokaż mniej ..

... em mamy to jako sprawdzian w szkole.

PDF Materiały do wydruku.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Środki dydaktyczne: tekst lektury Ania z Zielonego Wzgórza, wydrukowane cytaty z książki, notatki własne, w razie potrzeby dostępne słowniki Przebieg lekcji: 1.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Urodziła trzech synów, z których średni umarł w niemowlęctwie, prowadziła szkółkę niedzielną, a jednocześnie co dwa lata, aż do 1939 r., wydawała kolejną powieść.sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. czekaj co.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Nauczyciel wita się z klasą i sprawdza obecność 2.. Gdybyś mógł/mogła stworzyć konto Ani na profilu społecznościowym, to jak ono by wyglądało?.

Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.

Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Mam nadzieję, że udało się Wam sporą część haseł rozszyfrować.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Więcej.. Udostępnij Udostępnij wg Izek.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaJakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?. Ani jeden kamyk, ani jeden"Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Wymagane logowanie.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Tam tez uczył się Gilbert.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .. Proponuję zabawę.Streszczenie lektury: ,,Ania z Zielonego Wzgórza"..

Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Motyw.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Kochani!. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.dziewczynki Anne Shirley.Kto uratowal Anie Shirley kiedy znalazla sie na srodku jeziora Sprawdzenie wiadomosci z lektury Ania z Zielonego Wzgorza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgorza Pytanie dotyczace Ani z Zielonego Wzgorza Test ze znajomosci lektury Ania z Zielonego Wzgorza Jakz sercem .. Zadanie1.. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. anuluj.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymi wierzbami, z drugiej za ś - równo przyciętymi topolami.. Skomentuj.. ze wzrokiem .. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. 2010-02-10 16:27:52Film oparty na klasycznej powieści L.M..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt