Opisz co robiłeś w wakacje po niemiecku

Pobierz

Potem poszłam do szkoły.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. im Zelt schlafen - spać w namiocieProsze o pomoc w napisaniu kilku prostych zdań(4-5)w języku niemieckim na temat :" Meine Sommerferien" wraz z tłumaczeniem.. Zjadłam śniadanie i ubrałam się.. Zrobiłam zadanie domowe .4.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach " 2010-09-08 20:48:59 6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 napisz 10 zdań o wakacjach .die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. Będe wdzieczna.. Po południu poszłam do domu.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. frische Luft atmen - oddychać świeżym powietrzem.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Proszę bardzo o pomocMein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 25 196 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailOpis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. poleca 81 % .. durch den Wald wandern - wędrować przez las.. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Tworząc zdanie w czasie Perfekt musimy użyć czasownika posiłkowego haben lub sein oraz imiesłowa czasu przeszłego (Partizip II)Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Freundschaften schließen - zawierać znajomości..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Napisz gdzie przebywasz -Informacje na temat pogody -opisz co do tej pory robiłeś -napisz co jeszcze zamierzasz zrobic.Opisz co robi Susi po szkole.. Jem śniadanie i się ubieram.. W niedzielę nie śpię długo.. Z GÓRY DZIEKUJE!. Zjadłam obiad.. E-mail nie posiada żadnego ścisłego schematu jak np. list, ale należy go pisać estetycznie i przejrzyście.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 2Opisz w 10-15 zdaniach po niemiecku swoje wakacje Czas Perfekt używany jest gdy mówimy o czynnościach zakończonych w przeszłości, których skutki są obecne w momencie mówienia.. Po opisaniu tego co widzisz na pierwszym i drugim planie oraz ogólnym opisie obrazu, należy przejść do opisywania szczegółów.. Jeśli na obrazku przedstawione są osoby,w przypadku każdej z nich należy podać ich płeć, szacowany wiek (dziecko/dorosły), jak wygląda, w co jest ubrany, co robi, oraz jaki ma wyraz twarzy.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W niedzielę spotkałam się z przyjaciółmi" 15 zdań.Opisz swoje wakacje w czasie prateritum Gdzie byłeś, z kim,czym pojechałeś,jaka była pogoda ( 4 określenia), co tam robiłeś (5 czynności ) Bardzo proszę o krótką wypowiedz nie zalezy mi na tym czy to będą góry morze czy też inne miejsce..

Po niemiecku i tłumaczenie.

W sobotę wstałam o 10.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Co znaczy i jak powiedzieć "wakacje" po niemiecku?. Napisz opowiadanie po niemiecku o Karin jak zpadła z rowera 3.Napisz komiks po niemiecku ( jaki chcesz) .. Opisz krótko sławną osobę po niemiecku: kiedy sie urodziła, ile ma lat, co robi itp.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Co się stanie po podgrzaniu soli kuchennej (NaCl)?. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. W domu odpoczywałam.. Poziom 7 klasaMam to na jutro!Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow..

Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.

:)Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. W czasie przeszłym .. Zdania nie "opowiadanie" które się ze sobą łączą "np. Już o 7 wstaję.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.E-mail po niemiecku - zasady pisania W e-mailu oceniane są treść, spójność wypowiedzi oraz poprawność językowa.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Witam.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. ja chce to w 10 zdaniach opisane :) po niemiecku :) Od 1 do 5 z 5 .. proste przykłady..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt