Test z lektury ania z zielonego wzgórza brainly

Pobierz

Ania z Janką oczekiwały na ogłoszenie wyników.. Józia Pye.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Co chciała dostać Ania?. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała .Ania z Zielonego Wzgórza.. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z .Streszczenie szczegółowe "Ani z Zielonego Wzgórza".. Gdzie toczy się akcja powieści?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Okazało się, że Gilbert zdobył złoty medal, a Ania stypendium.. "Pokrewnymi duszami" nie byli: D. Ania i Józia Pye 6.Opis testu.. Maryla i Mateusz Cuthbertowie to: C. brat i siostra 4. c) podbródek i dłonie.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. by bogusiagr7_71294.Największym kompleksem Ani były: a) nogi i nos.. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. Jeżeli szukasz informacji dot.. Miłego rozwiązywania!.

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.

W Głębokiej Rzece.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test z Ania z Zielonego Wzgórza.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !. Sława i sny.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Rozwiąż test i sprawdź!Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. B. dwóch lat D. około jedenastu lat.Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" / Memorizer.. Część 1.. Na Zielonym Wzgórzu.. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.. Na uroczystości wręczenia dyplomów byli obecni Mateusz i Maryla.. Co się stało z broszką Maryli?. Jak ma na imię główna bohaterka książki?. 2009-04-21 19:52:32Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".

Ania powróciła na Zielone Wzgórze, by odpocząć .. Broszkę.. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. Pomózcie.. W Szerokiej Rzece.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: C. w Kanadzie 2.. 2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) racjonalność.Ania z Zielonego Wzgórza - Same Quizy, Czas Dzieci.Ania z Zielonego Wzgórza | sameQuizy.. 1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Klasa 5 Polski.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. d) kształt głowy i sposób chodzenia.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: C. około pięciu lat 3..

Ponieważ ...z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 2009-04-21 19:52:32Ania z Zielonego Wzgórza - Test.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. b) włosy i piegi.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".. Ponieważ Ania obraziła Dianę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. W Długiej Rzece.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Rozdział trzydziesty szósty.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. 2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. Rozwiązanie.. Pomózcie.. Giriş gereklidir .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 1 Lektor PL - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych..

by dobiena.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

2010-01-30 18:38:16; Mam taki test do rozwiązania.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyPreview this quiz on Quizizz.. 0%Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Paylaş Paylaş Szczepaniak1 tarafından.. a) Diana, b) Józia, c) Gilbert.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt