Praca z dokumentem tekstowym test

Pobierz

Zmień jej krój na Arial Black.Autor: Agnieszka Wołenkiewicz-Rekucka Copyright by Nowa Era Sp.. Kategorie kursów: Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa / Klasa 4 Szkoła Podstawowa / Klasa 5 Szkoła Podstawowa / Klasa 6 Szkoła Podstawowa / Klasa 7 Szkoła Podstawowa / Klasa 8 Szkoła Podstawowa / Ogólne Dodatkowe Dodatkowe / Testy Dodatkowe / Excel Dodatkowe / Programowanie.. Praca z dokumentem tekstowym Temat Opracowywanie tekstu 2 godziny lekcyjne Lekcja Słowniki i zasady redagowania dokumentów tekstowych ELE OGÓLNE tworzenie dokumentów tekstowych w edytorze tekstu (III.2) stosowanie podstawowych zasad redagowania tekstu (II.3) korzystanie ze słowników wbudowanych do edytora tekstu (II.3)Temat: Zadanie 3.. 4. Podaj przykkady znaków, których nie widaé na wydruku.Pakował walizkę, świetną walizkę ojcowską z grubej, żółtej skóry, z metalowym okuciem, z wyciśniętym inicjałem i mnóstwem wewnątrz tajemniczych przegródek.. Praca z dokumentem tekstowym.. Umieść w dokumencie minimum 2 przypisy (skrót Ctrl+Alt+J).. Szkolne animacje.. Dział 1.. • Tytuł dodatkowo pochyl.. Dla całego dokumentu ustal rozmiar wszystkich marginesów na 2 cm oraz .Share your videos with friends, family, and the worldWykonując ćwiczenia 7., 8. i 9 (ćwiczenia dla chętnych) z podręcznika przypomnisz sobie operacje na fragmentach tekstu takie jak: kopiowanie, wklejanie, wycinanie, które ułatwiają pracę z dokumentem tekstowym..

Praca z dokumentem tekstowym.

Wielokrotnie już te operacje wykonywałeś więc nie powinieneś mieć problemu.MI: Klasa 7. z dokumentem tekstowym - sprawdzian.. Opracowywanie tekstu sposoby ułatwiające pracę nad dokumentem tekstowym.. Praca .. ocena.. Tworzenie dokumentu tekstowego 9.. Opracowywanie tekstu 10.. Opracowywanie tekstu 1 Temat 8.. Plik do pobrania >>>.. Prześlij plik na adres: .. Jakie sq podstawowe zasady redagowania tekstu?. Autor: Iwona Pabich.Temat: Praca z dokumentem tekstowym Sformatuj dokument- stosując się do poniższych wytycznych.. EDYTOR GRAFIKI - GIMP.. B. Tekst główny • Podziel na dwie kolumny.70 Sprawdziany i karty odpowiedzi data liczba punktów ocena Sprawdzian 1 ˘ ˇˆ˙ Tekst.docx˝ ˘ ˘ ˛ ˘˛˙ ˆ ˚˜ ˜ ˛˜˙!Rozpoczynamy nowy dział: PRACA Z DOKUMENTEM TEKSTOWYM Temat z dnia: 20.01.2021 r. Temat: Opracowywanie tekstu.. Tworzenie dokumentu tekstowego 1 Temat 7.. 2 godziny lekcyjne Osadzanie i wstawianie obrazów ELE OGÓLNE osadzanie obrazów w dokumencie tekstowym (II.3) wstawianie obrazów jako nowych obiektów do dokumentu tekstowego (II.3) ELE SZZEGÓŁOWE Uczeń: Zapamiętanie wiadomości (A):Sprawdzian .. Robimy tak, gdy np. piszemy ogłoszenie lub gdy chcemy podzielić stronę na dwie kolumny.Praca z dokumentem - iprzypisy, kolumny potrafi podzielić tekst na kolumny; tworzy przypisy; korzysta z Pomocy do programu w celu znalezienia potrzebnych opcji przygotowuje profesjonalny wielostronicowy dokument temat 2. z podręcznika (str. 22-25); ćwiczenia 7-9 (str. 22-24); zadanie domowe pytania 5-7 (str. 25); zadania 4-6 (str. 26);Zadania z funkcjami w MS Excel; Wprowadzenie do funkcji; Zadadnie 01; WPROWADZENIE DO PRACY W ARKUSZU KALKULACYJNYM; EDYTOR TEKSTU..

Praca z dokumentem wielostronicowym.

B. Tekst główny • Podziel na dwie kolumny.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. Generator krzyżówek.8.. EDYTOR TEKSTU.. Lekcja 6.. • Tytuł dodatkowo pochyl.. Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. Proszę Was o samodzielne wykonanie jednego z trzech zadań w dowolnym edytorze tekstu i przesłanie go mailem na adres podany przez dziennik elektroniczny.. Zdjęcia możecie pobierać z internetu oraz strony szkolnej.. Praca z dokumentem tekstowym; edycja tekstu; Karta pracy - o formatowaniu dokumentu tekstowego; Karta pracy - korespondencja seryjna; Karta pracy z dokumentem wielostronicowym; MS EXCEL.. Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx, otrzymany od nauczyciela - stosując się do poniższych wytycznych.Sprawdzian "Praca z dokumentem tekstowym" (grupa A) 333 kB.. Zadanie 1.. 1.Czasami przed napisaniem tekstu istnieje potrzeba ustawienia orientacji strony na poziomą.. • Zmień jej krój na Arial Black.. W jaki sposób wykonuje siq kopiowanie dokumentów z dysku twardego na inny noénik pamiqci?. edycja tekstu.. Ćwiczenia do wykonania: 8/23, 9/24.. Zadanie 2.. Tekst i jego edycja.. Praca z dokumentem tekstowym.. Praca z dokumentem tekstowym.. Pobierz do swojego katalogu i następnie otwórz dokument tekstowy, na którym musisz wykonać poniższe polecenia..

Prace z dokumentem tekstowym - sp4informatyka.

Więcej o wstawianiu obrazów i innych obiektów do tekstu 11.Opracowywanie tekstu sposoby ułatwiające pracę nad dokumentem tekstowym - YouTube.. Przypomnij podstawowe zasady redagowania tekstu - str. 104 - 105 Wykonaj ćwiczenie 1 str. 105 Plik potrzebny .DZIAŁ 5.. Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx, otrzymany od nauczyciela - stosując się do poniższych wytycznych.. Komputer w życiu człowieka.. 70-780 Szczecin.. +91 88-06-228. e-mail: .. Dokument wyślij na pocztę nauczyciela .. Nie podzielał i nie rozumiał zupełnie płaczu i spazmów matki, desperującej od świtu do nocy.2) Temat 2.. Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx - stosując się do poniższych wytycznych.. Sposoby wykorzystania internetu.. Na czym polega praca w chmurze?. W całym tekście ustal jeden styl czcionki: · wyjustuj tekst w całym dokumencie.. Dodaj do dokumentu 2 kolumny i sformatuj odpowiednio tekst.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. 2) temat listu Klasa, imię i nazwisko.Dział 4.. Praca z dokumentem wielostronicowym.. Copy link .Temat: Praca z dokumentem tekstowym - sprawdzian z edytora tekstu .. Ważne: 1) data i czas przesłania pliku.. z o.o. • Sprawdzian Praca z dokumentem tekstowym imię i nazwisko klasa data liczba punktów ocena 1.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora.. Praca z dokumentem tekstowym..

Wyśrodkuj.Temat: Praca z dokumentem tekstowym.

Dział 2.. Strony WWW.Temat: Praca z dokumentem wielostronicowym - przypisy, kolumny.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. str. 104 - 110 Przeczytaj temat z podręcznika wg poniższych punktów i wykonuj w programie Word kolejne ćwiczenia: 1.. 3) Wyjaśnij pojęcia: layout, łamanie, makieta.. Sformatuj dokument zawarty w pliku .. Na czym polega dostosowanie formy dokumentu do jego treéci?. Budowa i działanie sieci komputerowej.. Tekst.docx, otrzymany od nauczyciela - stosując się do poniższych wytycznych.. Praca z dokumentem tekstowym Temat Więcej o wstawianiu obrazów i innych obiektów do tekstu.. Karta pracy - powtórzenie wiadomości o formatowaniu dokumentów tekstowych.. • Zmień jej krój na Arial Black.. imię i nazwisko: klasa.. Poziom: Klasa 7 Nowa edycja /.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. DZIAŁ 6 - PREZENTACJE MULTIMEDIALNE I FILMY Temat: Praca nad prezentacją multimedialną INNE TEMATY Temat: Program komputerowy i przepisy prawa Temat: Porządkowanie i ochrona dokumentówTemat: Praca z dokumentem tekstowym Podręcznik str.174-178 CELE OGÓLNE tworzenie dokumentów tekstowych w edytorze tekstu (III.2) stosowanie podstawowych zasad redagowania tekstu (II.3) korzystanie ze słowników wbudowanych do edytora tekstu (II.3) dostosowywanie formy tekstu do jego przeznaczenia (II.3)TEMAT: Praca z dokumentem tekstowym.. liczba punktów.. Komputer i sieci komputerowe.. Cele lekcji: Kształcenie umiejętności posługiwania się edytorem tekstu, doskonalenie prawidłowej edycji tekstu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt