Napisz synonimy do wyrazu prezent

Pobierz

Są tu zgromadzone synonimy najpopularniejszych, najczęściej używanych w potocznej i "szkolnej" polszczyźnie wyrazów.. Kacper1432 7.1.2016 (20:37).. Wyjaśnienie, dlaczego w Narnii nie było Bożego Narodzenia.. «wyraz o znaczeniu bliskim znaczeniu innego wyrazu» Zobacz więcej wyników wyszukiwania w SJP Słownik języka polskiego pod red.. W przypadku wyrazów bliskoznacznych sytuacja jest odwrotna.. Synonimy słowa prezent: upominek, podarunek, dar, prezencik, souvenir, gratis, niespodzianka, drobiazg, stypendium, posyłka, podarek, sponsoring, życzliwa dłoń, zasiłek, zapomoga, wspomożenie, wsparcie, wkład, wdowi grosz, sprawunek, udział, subsydium,Wyrazy bliskoznaczne do słowa prezent.. Fikcja literacka; rozróżnianie i wymienianieSłowa i wyrażenia podobne do słowa napisać.. szkola-podstawowa-klasa-3.. Wyjaśniamy, co znaczy to słowo.. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wypisz synonimy do wyrazu - Zadanie 37: Język polski 8 - strona 31Sztampa - co to jest?. Pomóżcie pilne.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

POMOCY!Podaj synonimy do wyrazu mądry.

Własne wyobrażenie Świętego Mikołaja.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. W. Doroszewskiego Pomużcie jezu !Napisz synonimy do wyrazu wędrować 2013-01-29 16:37:08 Napisz synonimy do wyrazu:mit.Prosze o szybkie odpowiedzi to na jutro.Fast.Plis.. Napisz 5 synonimów do wyrazu "dobry" zgodnie ze znaczeniem w poznanej przypowieści "Dobry Pasterz" - Odrabiamy.pl«mechanizm broni palnej do zamykania na czas wystrzału i otwierania po strzale tylnej części lufy» • zamkowy • zameczek zamek II «okazała budowla mieszkalno-obronna, dawniej: rezydencja królewska, książęca lub magnacka»SYNONIMY W przypadku wyrazów wieloznacznych mówimy i jednym wyrazie i wielu jego znaczeniach.. Jeśli więc coś spotyka się z aprobatą, to znaczy, że jest uznane za dobre i słuszne, ocenione pozytywnie.. Opis postaci.. 2020-12-22 08:55:25 Zadnie z polskiego 2020-12-21 14:53:37 Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:571.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa napisać: napisać do pewnego miejsca, napisać jak kura pazurem, napisać list, napisać na nowo, napisać niedbale, napisać recenzję.. Definicja słowa ..

Synonimy- wyrazy bliskoznaczne do wyrazu prezent.

Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne do słowa prezent to: dań, stypendium, składka, kuroniówka, wdowi grosz, podarunek, niespodzianka, sponsoring, socjal, subsydium, posyłka, drobiazg, prezencik, podarek, souvenir, jałmużna, dotacja, upominek, darowizna, cegiełka, dar, życzliwa dłoń, zapomoga, kwesta, .Synonimy do wyrazu prezent.. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?Napisz jak najwięcej wyrazów,które mają znaczenie podobne do wyrazu hałas źródło: Napisz jak najwięcej wyrazów,które mają znaczenie podobne do wyrazu hałas źródło: Synonimy wyrazu "hałas" Język polski.. Podzielono je na grupy znaczeniowe i wzbogacono przykładami zdań z ich zastosowaniem.Zadanie: napisz synonimy do wyrazu apokalipsy kiedyś i współcześnie Rozwiązanie: kiedyś proroctwo plaga , kara niebios , , sądny dzień , wyrok opatrznościDrogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.. Wyjaśniamy, co znaczy to słowo.. I Z GÓRY DZIĘKUJĘ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2011-09-12 15:19:41Prezenty i Święta (147537) Wszystkie (147537) Bez okazji (15568) Imieniny (2874) Święta - pozostałe (9515) Mikołajki (16672) Prezenty - Pozostałe (258) Rocznice (4914) Urodziny (53661) Walentynki (5007) Wielkanoc (9) Wigilia (39007)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

synonimy.wyraz bliskoznaczny jęz.

Jeśli chcesz nas o coś zapytać, masz dla nas propozycję, sugestię lub inny istotny komunikat, napisz śmiało!. Tromtadracja - synonimy i…Poniżej przeczytacie definicję tego wyrazu oraz jego synonimy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Proszę podajcie jak najwięcej musi być minimalnie pięć.. Jeśli natomiast coś wywołuje dezaprobatę, to znaczy, że zostaje potraktowane jako złe i niesłuszne, ocenione przez kogoś .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pomórzcie mi proszę potrebuję synonimów co najmniej 5 do słowa król LICZĘ NA WASZĄ POMOC !. Dopisz synonimy do wyrazu - Zadanie 37: Język polski 8 - strona 54Napisz wyrazy bliskoznczne (synonimy) do wyrazu WĘDROWIEC .. Mamy bowiem kilka wyrazów, ale znaczenia ich są takie same lub podobne, bliskie.Tromtadracja - co to jest?. Najpopularniejsze synonimy do wyrazu prezent to: posyłka, subsydium, jałmużna, sponsoring, udział, dar, wkład, dań, datek, podarunek, upominek, życzliwa dłoń, zasiłek, zapomoga, cegiełka, souvenir, kwesta, gratis, drobiazg, wdowi grosz, składka, niespodzianka, suwenir, dotacja, socjal, darowizna, podarek, prezencik, .Najpopularniejsze synonimy do wyrazu prezenty to: podarunki, upominki, dar, dary, podarki, ..

Dopisz synonim do każdego wyrazu...SYNONIMY DO SŁOWA KRÓL.

PS Pozostańmy w kontakcie, szukaj nas również na Instagramie i Facebooku.Zadaniem Słownika Wyrazów Bliskoznacznych jest sprostanie wymaganiom uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -7.1.2016 (19:36) .. 2012-11-26 18:33:38 Napisz co to jest synonim,dopisz synonimy do wyrazów .. Definicja, przykłady użycia wyrazu, odmiana, słownik.. Słownik synonimów do słowa napisać.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa napisać znajduje się łącznie 66 synonimów.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. Słowo prezent posiada 38 synonimów w słowniku synonimów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt