Sprawozdanie z lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. 1413 osób to lubi .. Miała rudę włosy, była bardzo szczupła i skromnie ubrana.. Lektura z opracowaniem.. Miłego rozwiązywania!Sprawozdanie z XXXIII rozdziału Ani z Zielonego Wzgórza [to o tym koncercie] (napisac jako Ania) ;D 2010-05-13 21:09:49 Napiszcie mi streszczenie ani z zielonego wzgórza !. Rozwiąż test!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Skoro wolałaby nie żyć to jak mogła mieć marzenia.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Jest to pierwsza z cyklu opowieści o życiu tytułowej bohaterki - Ani Shirley.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością..

Rozwiąż test!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Po sukcesie "Ani z Zielonego Wzgórza", Montgomery napisała siedem kolejnych powieści o losach Ani ukazujących jej dorosłość i okres macierzyństwa.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia z Zielonego Wzgórza To pierwsza książka, którą pokochałam i która obudziła we mnie głód do czytania.. Test składa się z 12 pytań.. Jest to utwór obyczajowy.. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.Lektury / Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. 2009-12-26 14:33:05Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza - dziewczynka, która została adoptowana przez Marylę oraz Mateusza.. Tam też uczył się Gilbert.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturya) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu..

...Sprawozdanie z lektury.

Skomentuj.. ,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,Ania otworzyła listy w wesołej kuchni Zielonego Wzgórza, napełnionej tym, co Tadzio, pociągając z ekstazą nosem, nazywał "pięknymi zapachami".. Tam tez uczył się Gilbert.Książka Ania z Zielonego Wzgórza.. W związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Uwielbiałam bogatą w wyobraźnie Anie i jej przygody, uwielbiałam najlepszą przyjaciółkę ,,od serca" Dianę i zakochanego po uszy Gilberta.Ania pojawia się także w innych książkach, w których odgrywa mniejszą rolę: Opowieści z Avonlea (Chronicles of Avonlea, 1912); Pożegnanie z Avonlea (Further Chronicles of Avonlea, 1920); W 2008 roku kanadyjska pisarka Budge Wilson wydała oficjalny prequel serii o Ani zatytułowany Droga do Zielonego Wzgórza (Before Green Gables), w którym opisała losy bohaterki przed jej .Film pt. "Ania z Zielonego Wzgórza" opowiada historię Ani Shirley, mieszkającej na Zielonym Wzgórzu razem ze swoją opiekunka Marylą, a początkowo także z Mateuszem, jej bratem, który jednak potem zmarł..

Pisarka opowiada o zmiennych kolejach życia ...Przykładowe pytania z lektury.

Przeczytaj recenzję Ania z Zielonego Wzgórza.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Napisz recenzję o produkcie: Ania z Zielonego Wzgórza (Lektura z opracowaniem) Twoja ocena.. Z małej dziewczynki staje się młodą kobietą, która ma rozpocząć pracę i nadal pobierać nauki.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ocena ogólna.. Pseudonim.Ania z Zielonego Wzgórza zapoczątkowała płodną karierę pisarską Montgomery i była pierwszą z kilku kolejnych powieści koncentrujących się na losach młodych, odważnych kobiet.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Dorota 5 lat temu.. Udostępnij.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Na tylnej okładce (w wydaniu Bellona) jest opis książki, w którym jest napisane, że największym marzeniem Ani jest posiadać prawdziwy dom.. Dodaj do ulubionych .Dlaczego Ania z Zielonego Wzgórza jest nieodpowiednią lekturą?. poleca 81 % .. na której widnieje postać młodej dziewczyny- tak wygląda 14 wydanie ksiązki Lusy Mount Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Wraz z rozwojem akcji Ania zmienia się i dojrzewa.. Więcej Dodał/a: Ola .. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Najlepszą przyjaciółką Ani, przyjaciółką "od serca" jest mieszkająca niedaleko Diana.cytaty z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem. Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza więcej.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas oficjalnego podwieczorku.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. test z lekturyBardzo Dobry Quiz!A co do Tego,że Niby ,,W quizie jest Błąd" To Nie!Nie Ma (: Mateusz Zmarł Na Atak serca ale z Powodu Który jest Podany w odpowiedzi Quizu (: Generalnie Teraz Mam Anię jako lekturę Więc Sprawdzam się na testach wiedzy (: Pozdrawiam Serdecznie!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Życzę wam powodzenia!. 2011-03-22 13:00:41 Napiszcie opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza !. Lektura z opracowaniem autorstwa Montgomery Lucy Maud , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 9,03 zł .. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt