Streszczenie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi brainly

Pobierz

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 4 .Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Skomentuj.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): lektury Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Szukaj.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Szukaj.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Charakterystyka wewnętrzna Poza Felixem i Netem nie miała innych bliskich sobie osób.. Społeczność .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. prof. Stefana Kuszmińskiego.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Udostępnij.. Ale tata Niki żyje!. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem..

Nie lubi swojego imienia.Super test z lektury.

Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Treść .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Kim z zawodu jest mama Neta?. .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Rozwiąż test!Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńTest z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Net nazwał je "drewnianymi deskami", a Felix: "wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Szukaj..

Odpowiedz.Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Tekst całego streszczenia znajdziesz na: tytułowe Felix Polon.. Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. poleca 82 % 3319 głosów.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt