Test znajomości lektury sposób na alcybiadesa

Pobierz

Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów -Mitologia .Streszczenie krótkie.. .SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.docSposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI .. Rozwiąż test, który składa się z 15 pytań i sprawdź swoją wiedzę i ewentualnie przygotuj ściągę.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę. Niziurski zmarł 9 października 2013 w Warszawie.. Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Znajduje stare zeszyty, książeczkę z rachunkami swojej paczki, w której jedną z pozycji była SPONAA.Quizy i testy z lektur szkolnych z liceum i szkoły podstawowej.. Ja realizuję ją w V klasie.. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów..

Test ze znajomości lektury Sposób na Alcybiadesa autorstwa Edmunda Niziurskiego.

Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Sposób na Alcybiadesa Test na podstawie lektury "Sposób na Alcybiadesa".. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?. Bohaterami tej książki są uczniowie i nauczyciela jednej z warszawskich szkół.. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz Sposób na Alcybiadesa.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Sposób na Alcybiadesa.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. 6"Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Porywająca od pierwszych stron wartką akcją i śmiesznymi powiedzonkami.. Opublikowano: 10 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 66230.Sposób na Alcybiadesa.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Nikodem_Salek 3 lata temu.. Prozaik, dramaturg i scenarzysta.Streszczenie lektury pt "Sposób na alcybiadesa " 2011-01-26 09:19:53 Pisaliście sprawdzian z lektury ,, Sposób na Alcybiadesa " 2010-02-21 10:51:16 Charakterystyka bohaterów z lektury ,, Sposób na Alcybiadesa " CYTATY!.

Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.

test z lektury sposob na alcybiadesa na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy uzywane i nowe w Twojej okolicy.. poprzedni następny .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" .. .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Sposób na Alcybiadesa - test znajomości lektury.. Sposób na Alcybiadesa (1997) - Grupa uczniów liceum ma problemy z nauką.. Aby uzyskać lepsze wyniki, usiłuje kupić od starszych kolegów wypracowane sposoby na nauczycieli.. Jest to książka pełna humoru słownego i sytuacyjnego.. klasa 6Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego (podstawówka).. Jeśli masz przed sobą test z tej lektury to z tą wiedzą na pewno zdasz.. Zawiera 25 pytań.. Jakim typem babci jest Twoja babcia?Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.. poprzedni.Plan wydarzeń "Sposób na Alcybiadesa" Plan wydarzeń lektury dla klas 6 "Sposób na Alcybiadesa": 1) Chłopcy w gabinecie dyrektora 2) Ósma "A" pod oblężeniem nauczycieli 3) Próba nakłonienia starszych kolegów do wyjawienia sposobu 4) Zakup SPONY 5) Wielki Blef 6) Pechowy dzień.Sposób na Alcybiadesa..

...Sprawdzian bada stopień opanowania treści lektury Sposób na Alcybiadesa.

Masz świetny pomysł na quiz?. "Sposób na Alcybiadesa" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Powieść "Sposób na Alcybiadesa .. Do lektury jego powieści przyznają się Jerzy Pilch (który stwierdził: "Literatura, która ma Niziurskiego, nie może być literaturą ubogą"), a także Krzysztof Varga.. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. Henryk Sienkiewicz Janko Muzykant.. Odpowiedz.. -sposob-na-alcybiadesa-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Slowa na start!. Rozwiąż quiz i sprawdź!. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Zawiera 24 pytania.. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Lektury z podziałem na klasy.. Odpowiedz.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Podgląd treści.Sposób na Alcybiadesa - streszczenie szczegółowe, Rozdział 1 Główny bohater - Ciamciara - po maturze robi porządki w szafie.. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt