Sprawdzian z lektury dynastia miziołków sameuizy

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.4.. a) Jan Brzechwa b) Joanna Chmielewska c) Joanna Olech d) Marcin Kozieł 2) "Dynastia Miziołków" ma formę: a) opowiadania b) baśni c) legendy d) pamiętnika 3) Miziołek mieszka: a) w Opolu b) w Krakowie c) we Wrocławiu d) w Warszawie 4) Przyjaciele Miziołka to .imię i nazwisko ,,Dynastia Miziołków"- sprawdzian z lektury Zaznacz ,,X" przy prawidłowej odpowiedzi.. Warszawa.. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. W jakiej formie jest napisana Dynastia Miziołków?. Przekonaj się!Dowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia .Dynastia Miziołków - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) Super!. Warszawa.. Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?. Dynastia Miziołków.. Udostępnij.. 1.Quizy, Testy, Głosowania - rozwiązuj i twórz własne.. Udostępnij.. Dynastia Miziołków.. 1) Szczur Fify zachorował, ponieważ a) zjadł za dużo petów z popielniczki b) był za długo na diecie c) zjadł niedopałek cygara po wujku 2) Miziołek miał a) starszą i młodszą siostrę b) dwie młodsze siostry c) brata i siostrę 3) Jak nazywał się szczur Miziołka .Test z dynastii Miziołków.. Dynastia Miziołków to powieść napisana .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Sprawdź się!Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.

Warszawa.. Udostępnij.. Paulciak 3 lata temu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dodaj do ulubionych.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Szybki test wiedzy o lekturze "Dynastia Miziołków" Szybki test wiedzy o lekturze "Dynastia Miziołków" Szukaj.. Paulciak 3 lata temu.. 3 Obserwuj autora.. Udostępnij.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Test z Lektury Dynastia Miziołków.. Paulciak 3 lata temu.. Znajdź imiona w nazwach państw!. Udostępnij.. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Dołącz do nas!Test o lekturze.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Dynastia Miziołków test.. 5 Obserwuj autora.. Dodaj do ulubionych.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Rozpocznij test.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Dynastia Miziołkówprzygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDynastia Miziołków - test wiedzy.. Quizy na każdy temat, rozwiąż Quiz już teraz!Dynastia Miziołków - opracowanie (czas i miejsce akcji, tematyka, geneza) · Akcja rozgrywa się w ciągu jednego roku od 1 kwietnia do 31 marca..

1.Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.

1.Potrzebuje opisu bohaterów z lektury,, Dynastia Miziołków" : dyrektora, pedagoga szkolnego, pani Barszcz, Przydawka, nauczycielka geografii, panią od biologii 2013-06-04 15:02:56 Załóż nowy klubTest z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.. Dodaj do ulubionych.. Dynastia Miziołków.. 1.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. 5 Obserwuj autora.. Dynastia Miziołków.. Rozpocznij test.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. 1) Jak nazywa się autor "Dynastii Miziołków"?. 3 Obserwuj autora.. 3 Obserwuj autora.. Kto jest autorem "Dynastii Miziołków"?. w formie listów.Dynastia Miziołków - sprawdzian z lektury.. imię i nazwisko ,,Dynastia Miziołków"- sprawdzian z lektury Zaznacz ,,X" przy prawidłowej odpowiedzi.. Czas akcji: a. jest określony dniem i miesiącem b. to odległa przyszłość c. to XIX w.Najbardziej kompletny test z lektury Dynastia Miziołków jaki znajdziesz w sieci.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Wszystko zaczęło się od "Dynastii Miziołków".. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Dynastia Miziołków ma formę: a. opowiadań b. powieści c. pamiętnika d .Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.. 5 Obserwuj autora..

Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".

Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Paulciak 3 lata temu.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Dodaj do ulubionych.. Szukaj.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Warszawa.. Dynastia Miziołków ma formę: a. opowiadań b. powieści c. pamiętnika d. baśni 3.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Dynastia Miziołków.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Czas i miejsce akcji.. Wydarzenia dzieją się w przeważającej części w Warszawie, w domu i szkole Miziołka, niektóre mają miejsce w Powsinie i Kiełpinie, gdzie mieszkają jego .. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Paulciak 3 lata temu.. 5 Obserwuj autora.. Późniejsza powieść ukazywała się w czasopiśmie.. Udostępnij.. 5 Obserwuj autora.. Dynastia Miziołków.. Akcja książki rozgrywa się w czasach współczesnych nam, od 1 kwietnia do 31 marca następnego roku (wiemy o tym tak dokładnie w oparciu o daty umieszczane przez Miziołka na początku każdej notatki).. Jaki to likier?. Joanna Olech nie chciała być pisarką, stała się nią z przypadku.. Skomentuj.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. 5 Obserwuj autora.. 1.Autorem Dynastii Miziołków jest: a. Jan Brzechwa b. Joanna Olech c. Alfred Szklarski d. Joanna Kulmowa 2..

... #dynastia #lektura #miziolki #test #wiedza .

3 Obserwuj autora.. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Dynastia Miziołków"Dynastia Miziołków" pytanie 1 z 15.. Dodaj do ulubionych.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. 3 Obserwuj autora.. Warszawa.. Małgorzata Musierowicz; Rafał Kosik; Joanna Olech; Sprawdź się w poniższych tematach: Karolcia.. Paulciak 3 lata temu.. Dodaj do ulubionych.. Skomentuj.Pamiętasz książkę ,,Dynastia Miziołków''?. Udostępnij.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 1.Test z lektury dynastia miziołków samequizy Test o lekturze.. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Lista pytań z lektury Dynastia Miziołków.. 1.Autorem Dynastii Miziołków jest: a. Jan Brzechwa b. Joanna Olech c. Alfred Szklarski d. Joanna Kulmowa 2.. Gdzie mieszkała rodzina Miziołków?. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Wrocław.Test wiedzy o lekturze Dynastia Miziołków.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dynastia MiziołkówDynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury - Teleturniej.. Warszawa.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Największy serwis z quizami w Polsce!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt