Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania

Pobierz

Jakie twe miano?. Katastrofa na Białej Desnej w Sudetach.. Była na wycieczce w Krakowie, zwiedziła Smocza Jamę.. Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Więcej.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. lepszą odp.. Zosia miała drewniane sanki z oparciem.Przeczytaj cicho i uważnie tekst, a następnie wykonaj polecenia związane z jego treścią.. Czy ten tekst jest smutny, czy pełen energii, radosny?. Co znajduje się na północnym zachodzie Indii?. Powiedz, mój bracie, jakiegoś ty rodu?Odpowiedzcie na pytania.. Jeden z najwytrwalszych jej badaczy, Aleksander Brückner, stwierdził niegdyś, że na zawsze .Pytania z podręczników; Przeczytaj tekst "Wojna nie jest dla dzieci" Pawła Beręsewicza (fragment powieści "Czy wojna jest dla dziewczyn?").. W Warszawie zwiedzały między innymiPrzeczytaj tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. Nadawana jest ona w 25-minutowych odcinkach od 15 grudnia 1956 roku a antenie Programu I Radia Polskiego.. a. ryż i herbatę b. jaśminPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jakie emocje przekazuje?. Tekst do zadań: Anna Świderkówna [Hymn o początku] [1]"Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię".. Nagle zerwała się burza.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Żyją tam także różne zwierzęta.. (fragmenty) Nawet gdyby Biblia nie zawierała już niczego oprócz Księgi Hioba, byłaby dla mnie zawsze Księgą nad Księgami (i mówię to ze świadomością, że w takim wypadku Biblia byłaby rzeczywiście groźną księgą) byłaby dla mnie słowem Bożym, dostarczającym mi więcej światła niż wszystkie święte .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Uzasadnij odpowiedźPrzeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1]Nie ma chyba w dziejach naszej literatury dzieła bardziej zagadkowego niż Bogurodzica - pierwsze słowo polskiej, chrześcijańskiej poezji, najdawniejsza nasza pieśń - "pieśń ojczysta" (carmen patrium), jak nazwali ją potomni (m.in. Jan Długosz).. Jest to pierwsze zdanie owego hymnu,a zarazem niejako jego tytuł,bo wszystko już zostało w tych słowach zawarte.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. 2010-10-20 14:48:20 Przeczytaj uważnie teksty , a następnie dokończ zdania, wybierając odpowiednio słowo z nawiasu.. Pytanie 1.. Wtorek Podręcznik str.20,21 - przeczytajcie tekst ,1 Testy klasa III B 6.1 Czytanie ze zrozumieniem test 1 Przeczytaj uwa nie poni szy tekst i odpowiedz na pytania.. Co uprawia się w części środkowej i południowej Indii?. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże..

Motyw ...Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

2012-11-26 16:16:01 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania.. Ka de miało swoje.. Robi zebrania rodzinne.. - Na mapach 2. podbiega, bierze, przeprowadza Jak wygląda.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. "Niebo i ziemia" znaczy tyle co wszechświat,gdyż Hebrajczycy innego określenia na wszechświat nie mieli.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania które znajdują się poniżej.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Polub.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. "Wycieczka do stolicy" Zbliżał się chłodny, deszczowy i ponury październik.. Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. Dzieci z klasy II, z jednej z łódzkiej szkoły podstawowej wybrały się na wycieczkę do Warszawy.. Audycji można słuchać o godzinie 17.05 w każdą sobotę.Test sprawdzający rozumienie opowiadania Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania Pewnego razu wybraliśmy się do lasu na jagody.. Któreś z nas dostrzegło na polance - szałas.Zadanie: przeczytaj tekst zamieszczony poniżej, odpowiedz na pytanie odpowiedź powinna zawierać od 150 do 200 słów inne odpowiedzi nie będą oceniane Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania.-Niemiecki 2014-09-12 17:39:43 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania ..

Odpowiedz na pytania.

Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania.. Wskażcie w tekście hymnu zdania rozkazujące.Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Kto jesteś?. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja polonistyczna - ćwiczenia do tematu "Jesteśmy Europejczykami " W matematycznych kartach pracy cz.5 - wykonujemy ćwiczenia ze str. 14,15.. Opiszcie je.. Wyjechały bardzo wcześnie rano bo już o godzinie 6.00.. Otocz kółkiem wybranà odpowiedê.. Wycieczka do lasu Zosia i Janek ciàgn li za sobà sanki.. Wykorzystuje każdy moment na rozmowę z nimi.A teraz otwórz podręcznik na stronie 55, przyjrzyj się ilustracjom i ustnie odpowiedz na pytanie 1, 2 i 3.. Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne.. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. jak myślisz, dlaczego ojciec udzielał żartobliwych odpowiedzi na pytania córki?. Jak myślicie, dlaczego w tytule jest nazwisko Dąbrowskiego, a nie autora tekstu Józefa Wybickiego?. Udostępnij Udostępnij wg Autyzmsorw.. Edytuj elementy.. Przeczytaj tekst.. Chodziła z przewodnikiem po górskich szlakach.. lepszą odp.. Kim jest osoba mówiąca w utworze?. - Zadanie 4: Tajemnice przyrody 5 - strona 88Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj cztery teksty A-D i odpowiedz na pytania.Do niektórych pytań pasuje więcej niż jeden tekst.Uzasadnij swój wybór.Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania..

2011-06-05 19:48:58Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania?

Uzasadnijcie swoje zdanie.. Rozwijanie komunikacji Polski Czytanie ze zrozumieniem Czytanie.. 2011-03-22 14:52:48 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania .. a. doliny b. wyżyny c. równiny Pytanie 2.. Schroniliśmy się pod ogromnym drzewem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przeczytaj tekst.. a) Opis zdarzenie z użyciem pojęć pracy i energii b) Czy wysokość spiętrzonej zaporą wody miała wpływ na wielkość zniszczeń?. Kiedy się tobie przypatruję z bliska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt