Wykonaj poniższe zadanie napisz email w zeszycie

Pobierz

Napisz w zeszycie zdania w swoich zainteresowaniach.. 2.W zeszycie cwiczen wykonaj zadanie 1 ze strony 122.. Przeczytaj fragment utworu zamieszczony w podręczniku na str. 127-129.. Pamiętajcie!. Rodzaje okoliczników.. Dorzucam instrukcję od nauczyciela.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj balladę "Romantyczność" s. 34-36.. Wykonaj zadanie H ze strony 81- zdecyduj , które apostrofy wskazują na przynależność ( podpowiem, że jest ich 5).. 1.Wykonaj zadanie 1,2 ze strony 94 i 95 w podreczniku.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wykonaj plakat "Budowa oka"- technika dowolna.. Plizz Witam, proszę o pomoc w zadaniach podanych niżej.. D) W razie pytań lub problemów z wykonaniem zadania proszę o wiadomość w Librusie.Na podstawie tekstu w podręczniku str. 181 - 183 wykonaj poniższe zadania.. 9 str. 109 -> podręcznik.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. SZYBKO PROSZĘ!Napisz krótki email do kolegi który pożyczył ci odtwarzacz DVD niestety sprzęt przestał działać w e mailu poinformuj kolegę o sytuacji Zaproponuj rozwiązanie tego problemu i zaproś kolegę aby cię odwiedził ..

Wykonaj poniższe zadanie.Napisz e-mail w zeszycie.

Zapisz te zdania w zeszycie i przetłumacz je.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.W zeszycie wykonaj poniższe zadania.. Z trudem utrzymuje równowagę podczas jazdy, zwłaszcza że droga jest wyboista,a ona trzyma w ręce cieżką torbę z zakupami.Pora na ponowne spotkanie z czarownicami!. Wyobraźcie sobie młodą czarownicę, która pierwszy raz wybiera się na spotkanie na Łysej Górze.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pełnymi zdaniami odpowiedz na pytania.. Napisz odpowiedź na e-mail koleżanki w którym zapytała Cię o twoje ulubione danie.W e-mailu: *napisz,jakie jest Twoje ulubione danie, *podaj składniki i przepis, *zaproś koleżankę na wspólne gotowanie.. ZDJĘCIE- POLECENIE DAJE NAJ!. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Długość tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów!trzy wyrazy.I tak przy okazji może ktoś wyjaśnić dlaczego tak a nie inaczej wykonał zadanie.. Zadanie 1.. Odpowiedz na pytania 1-3, 7-8/ s. 129.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет!.

Wykonaj zadanie 3 str. 273 pisemnie w zeszycie.

Temat: Morze Bałtyckie.. Cóż, to nieuniknione, w końcu w Górach Fantazji nie brak postaci parających się magią.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 6 str. 109 -> podręcznik.. Zadanie 3.. Proszę pamiętać, że przy opisywaniu mówimy kto jest na obrazku, gdzie jest i co robi (robią).. Wykonywanie wykresów zdań pojedynczych.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. 1.Wykonaj zadanie 1,2 ze strony 92 i 93 w podreczniku.. Mam zadanie z j.Angielskiego mam napisać E-maila w zeszycie niewiem jak go napisać mój podręcznik do j.Angielskiego to New Adventures morze ktoś mi pomóc ten E-mail jest w podręzcniku na stronie 45 prosze pomocy !Wykonaj poniższe zadanie.. W zeszycie wpisz imię władcy, a pod nim dokonania z ramki.. Jeżeli ktoś nie ma możliwości wydrukowania go niech zapisze odpowiedzi w zeszycie).. W czwartek poznamy własności kątów w równoległoboku i rombie.. Przeczytaj uważnie temat w podręczniku: str. 66 - 69.. Zadanie 2.. Jeśli nie masz drukarki, napisz nr zadania i odpowiedzi w zeszycie.. Pozdrawiam, Joanna Turzyńska.. ZADANIA DLA UCZNIA: Przeczytanie wiadomości o okolicznikach ze str. 272 i 273.. Przepisujecie całe zdania!. Wykonaj zadanie L i M ze strony 81- wszystkie zdania ( lub tylko kluczowe słowa - jeśliPraca w zeszycie..

Jak napisać e-mail w zeszycie.

Dokoócz zdanie.. Jak napisać e-mail w zeszycie.. W zeszycie pisemnie wykonaj następujące polecenia: - Wymień państwa położone nad Morzem Bałtyckim.A teraz wykonaj poniższe zadanie: (Nie można go niestety edytować.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ćwiczenia w określaniu rodzajów okoliczników w zdaniach.. Wykonaj poniższe zadanie w zeszycie, wyniki z podpunktu a i b podaj w skali Celcjusza i KelvinaWszystkie zadania proszę zapisać w zeszycie.. Otocz kólkiem odpowiedž A albo B i jej dokoóczenie 1., 2. lub 3.Jeśli potrafisz wskazać różnice (boki , kąty, przekątne ) napisz o tym do mnie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wykonaj poniższe zadania.. Na koniec wykonaj w zeszycie zadanie 1 str. 129 podręcznik, oraz dla chętnych zadanie 6 str.129.. Notatkę wykonaj w .- zadanie 5: Posłuchaj wypowiedzi czterech osób (nagranie 1.33), a następnie napisz odpowiedzi na pytania w zeszycie.. Temat: "Romeo i Julia" - analiza fragmentów.. Gdyby nie udało nam się połączyć, proszę wykonać poniższe zadania.. 2.W zeszycie cwiczen wykonaj zadanie 4 ze strony 121..

Napisz wiadomość w zeszycie.

Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Zadania w zeszycie ćwiczeń : str.55 zad.2, str. 56 zad.. lekcja 2 klasa I D.. - zadanie 6: Posłuchaj nagrania 1.33 ponownie, a następnie dopasuj zdania A-E do wypowiedzi 1-4.. Pisz tak: Do zatłoczonego autobusu wsiada kobieta w średnim wieku.. Pomóżcie proszę.. Posłuchaj nagrania, które rozwiąże zagadkę i rozwieje Wasze wątpliwości co do tego czy Amy, Dylan oraz Tomek wygrali w konkursie.. Odpowiedz na pytanie 1/s.. Jeśli chodzi o zadanie nr 2, to te dwie miejscowości znajdziesz na mapie na str. 183.4) Ćw.. Zadanie 4.. Biologia: 6A 6BLekcja 03.04.2020 r. Temat: Temperatura a energia - zadania.. Do zobaczenia.Proszę o zalogowanie się na Wasze konta w aplikacji MS Teams.. Zadanie 5.. Napisz w punktach plan wydarzeń.. Na pierwszym obrazku należy wpisać "is" lub "are" aby opisac jak TERAZ wygląda pomieszczenie a na drugim obrazku "was" lub "were" czyli jak WYGLĄDAŁO pomieszczenie.1.Wykonaj zadanie 1 ze strony 96 w podreczniku.. TEMAT 2: Okolicznik i sposoby jego wyrażania.. 14: Katarzyna Bajno: Biologia: 5a: Wykonaj w zeszycie przedmiotowym zadania z podręcznika, str.90 i str.97.. Odpowiedzi do zadania zapisz w zeszycie.Do wykonania zadania w zeszycie ćwiczeń, str. od 63 do 72- wszystkie zadania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje.książka - księga , niżej - nisko, pierożek - pierogi , łodyżka - łodyga, książę - księstwo, odważny - odwaga, uważny - uwaga, papież - papieski.B) zadanie: wykonaj zadanie 1 str. 67 - zeszyt ćwiczeń oraz zadanie 2 i 3 str. 67 C) Zadanie odsyłają tylko osoby, do których napiszę wiadomość z prośbą o odesłanie pracy.. Potrzeba na juz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt