Napisz opowiadanie twórcze ania z zielonego wzgórza

Pobierz

Moich rodziców nie było, pojechali do sklepu oddalonego o dwadzieścia .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opowiadanie Ani z Zielonego Wzgórza aku500 aku500 30.11.2011Ania z Zielonego Wzgórza - napisz dalsze losy.. Był koniec kwietnia, gorący pogodny dzień.. Pewnego dnia obudziłam się o tej samej porze, co zwykle, ubrałam się i szybko zbiegłam na śniadanie.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Przydatność 65% Charakterystyka Ania z Zielonego Wzgórza.…spotkanie z premierem.. Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas oficjalnego podwieczorku.,, Ania z Zielonego Wzgórza'' Ania Shirley wolała mieć na imię .. 2011-01-31 15:46:24 Napisz krotkie opowiadanie ,,mój pierwszy dzień w szkole'' 2013-11-22 15:04:24 Załóż nowy klubNapisz współczesną wersje opowiadania mitu o Odyseus.. Ania Shirley to szczupła, 24 letnia kobieta z kasztanowymi włosami, dużymi oczami i wymownymi ustami.. Ania Shirley urodziła się w 1866 roku w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. poleca 82% 894 głosów.. Wracałem wraz z Piotrkiem i Pawłem do domu.. Panna Shirley dobrze wiedziała jak się leczy tę chorobę, gdyż, gdy była u państwa Hammond,ich dzieci przechodziły tę chorobę.Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Napisz opowiadanie twórcze na podstawie lektury Ania z zielonego wzgórza.

Bohaterka trafiła pod opiekę pani Thomas.Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. W ten wyjątkowo słoneczny dzień postanowiłam wyłączyć komputer i zostawić telefon komórkowy w domu.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania Shirley urodziła się w marcu 1865 roku w Bolingbroke w kanadyjskiej Nowej Szkocji.. Napisz OPOWIADANIE TWÓRCZE o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który przekonał .Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".. Padał deszcz.. Treść Grafika.. Maryla z Mateuszem już na mnie czekali.. Filmy.. Minęła łąkę, a na niej pasącą się krowę i skręciła w las.Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. .Napisz opowiadanie rozdziału 14 ani z zielonego wzgórza 2013-03-07 16:07:02 Napisz charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza 2010-03-25 15:12:46 Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".. Ma bogatą wyobraźnię i lubi "bujać w obłokach".. - Właśnie!. Napisz opowiadanie twórcze o jednej z przygód Ateny.Maryla zapakowała ciasto, i Ania nie porzucając melancholicznego nastroju ruszyła w drogę w dół z Zielonego Wzgórza.. Nie chciałem kolejnego dnia zmarnować na czatowanie z bardziej lub mniej znajomymi ludźmi ani na wysyłanie wiadomości sms do koleżanek.Przydatność 60% Ania z Zielonego Wzgórza..

Bohaterka trafiła pod opiekę pani Thomas.Dzien z Anią z zielonego wzgórza.

Wracałem wraz z Piotrkiem i Pawłem do domu.. Przebrałam się w moje fioletowe piżamy i już chciałam się kłaść do łóżka, gdy nagle usłyszałam przed moim domem jakieś trzaski.. .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie o wymyślonej przez siebie przygodzie Ani Shirley z ksiazki "Ania z zielonego wzgorza" O_o…Wymyślona przygoda "Ani z Zielnego Wzgórza".. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Przydatność 60% Ania z Zielonego Wzgórza.. "Moje spotkanie z Anią z Zielonego Wzgórza" Była burzowa noc.. Dochodziliśmy już do przystanku tramwajowego gdy Piotrek odezwał się: - Znowu pani zadała nam lekturę do przeczytania!. Rano obudziłam się na małym poddaszu, w miękkim łóżku.. Pojeździłbym na rowerze albo na rolkach, a tu trzeba .Jeden dzień z Anią Shirley.. Pojeździłbym na rowerze albo na rolkach, a tu trzeba .Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Ania z Zielonego Wzgórza - czas i miejsce akcji Akcja powieści Lucy Maud Montgomery rozpoczyna się w czerwcu 1876 roku i obejmuje pięć lat z życia tytułowej bohaterki .. W trzy miesiące po urodzeniu Ani zmarła jej matka, kilka dni później ojciec.Lucy Maud Montgomery w swej powieści, pod tytułem ?Ania z Zielonego Wzgórza?.

Zaskoczona szybko wstałam i przywitałam się z ...Dzieje Ani Shirley - opowiadanie na podstawie "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.

Treść.. A taka ładna pogoda!. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Wieczorem położyłam się spać, z myślą, że będę wspaniale śnić.. Gdyby trafiła sie taka okazja, o co zapytałbyś Lutka.. Opowiedz jedną z przygód Ateny odwołaj się do inform.. Rodzicami Ani byli Berta i Walter Shirleyowie, nauczyciele w miejscowym liceum.. Wymyślone samemu a nie skopiowane z innego pytania!. Zmarli na febrę, gdy miała 3 miesiące.. Pewnego, słonecznego popołudnia Diana zaprosiła Ruby, Jane i Anie, aby się pobawić.Jeden dzień z Anią Shirley - opowiadanie na podstawie książki Lucy Maud Montgomery.. Obok tego łóżka na, krześle siedziała rudowłosa dziewczynka, od razu poznałam, że to Ania Shirley.. Ojciec dziewczynki nazywał się Walter Shirley, a matka Berta Shirley z domu Willis.. Podczas śniadania ktoś zapukał do drzwi.. Diana mieszkała niedaleko, ponieważ jednak Ania miała jeszcze trochę czasu, postanowiła pójść inną dłuższą drogą przez zagajnik i las.. Dochodziliśmy już do przystanku tramwajowego gdy Piotrek odezwał się: - Znowu pani zadała nam lekturę do przeczytania!. opisała bardzo dużo ciekawych i interesujących, a nawet śmiesznych przygód głównej bohaterki- Ani Shirley..

Jej mąż, Gilbert Blythe.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.

Ania wraz z Dianą pobiegły do chorego dziecka.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Wymagania: minimum 200 słów, na komputerze.. 2010-05-17 20:47:01Opisz jedną z historii Ani z książki " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-06-22 14:52:26 Ania z Zielonego wzgórza 2011-05-17 19:35:40 ania z zielonego wzgórza - awantura w szkole , opowiadanie 2010-04-14 17:42:32Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie Ani z zielonego wzgórza.. Jak napisać wypracowanie spotkanie z bohaterką lektu.. Jej rodzice byli nauczycielami.. poleca 80 % .Dzień z Anią z Zielonego Wzgórza.. Ania Shirley urodziła się w 1866 roku w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. A taka ładna pogoda!. 2010-05-17 20:47:01 Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57 napisz opowiadanie zachęcające do przeczytania ani z zielonego wzgórza 6-7 zdań 2010-01-07 14:37:07Jej rodzice byli nauczycielami.. Ojciec dziewczynki nazywał się Walter Shirley, a matka Berta Shirley z domu Willis.. Filmy.. Jest nauczycielką w tutejszej szkole.. - Właśnie!. I też nie za długie 1 Zobacz odpowiedź oliwier38l8o oliwier38l8o Pięknego dnia Ania Shirley, główna bohaterka powieści, przyjeżdża do Mateusza i Maryli Cuthbert.. Pioruny strzelały w ziemię jak strzała.. opieka nad dziewczynką.Zalerzy jej aby dobrze wychować Anię, chociaż na początku jest zła że nie jest ona chłopcem.Wychowując i przebywając z wesołą Anią , Maryla odnajduje szczęście.Miłość do Ani zdecydowanie ją odmieniło.. Zmarli na febrę, gdy miała 3 miesiące..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt