Karty pracy sprawdzian opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Lew, czarownica i stara szafa Sortowanie według grup.. Lekcyjnych: 5 (Podtematy do lektury: Mieszkańcy Narnii; Wielka misja Uczeń na podstawie przeczytanej lektury opracowuje nastepujący materiał, po którym wykona test podsumowujący znajomośc treści lektury: 1.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 68% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .C.S.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Lew, Czarownica i stara szafa.77% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 77% Recenzja Opowieści z Narnii; 79% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 79% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Kochani, dziś poważne zagadnienia… Lekcja dotyczyć będzie naszego hymnu państwowego…niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. 21 pytań Lektury szkolne.. Lew, czarownica i stara szafa".. a) Napisz.. Redagowanie ustnej wypowiedzi zachęcającej do obejrzenia filmu.. 70% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. 1680 Obserwuj autora.. Wybierz po jednym zdjęciu z Pinteresta, a ja powiem Ci, jaka estetyka do Ciebie pasuje!. Podsumowanie wiedzy o lekturze.. szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt.69% Recenzja powieści Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa; 70% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii..

Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Lew, Czarownica i stara szafa.

Temat : Opowieści z Narnii - książka a film.. Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Córki Ewy i synowie Adama na tronach.. a) Napisz.. Dzielenie się wrażeniami z obejrzanego filmu.. Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa - Krzyżówka Znajdź słowo.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.Lew, czarownica i stara szafa".. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Lew, czarownica i stara szafa".Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Lew, czarownica i stara szafa • LEKTURY KLASA IV • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Opowieści z Narnii Tom 1 Lew Czarownica i Stara Szafa.zipLew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe.. Smak przygody , Klasa 5 , NOWE Słowa na start!. Temat: Aslan - dobry duch w lwiej skórze.. 21 pytań Lektury szkolne.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. 21 pytań Lektury szkolne.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Clive Staples Lewis Opowiešci z Narnii.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?.

5.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" ...

Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku:TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa Na podstawie tekstu UtWOrU uporzqdkuj plan najwaŽniejszych wydarzeó.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdzian wiadomości na .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt.Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Lew, czarownica i stara szafa".1.. Opowieści z Narnii.. Zostali wygnani z Narni.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Lew, Czarownica i stara szafa" , 7.. Omówienie podobieństw i różnic między książką a filmem.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Opowieści z Narnii.. - nasz hymn narodowy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 1, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-1.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Śmieszny test na dorosłość - czy jesteś już doj.Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. Temat: C.S. Lewis ,,Opowieści z Narnii: lew, czarownica i stara szafa'' - liczba godz. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!Lew, Czarownica i stara szafa - plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Clive Staples Lewis, "Opowieści z Narnii.. Czwarta lekcja z "Opowieści z Narnii.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Sprawdzian piszemy na M teams - 4a - godz. 10.00; 4b - 13.00 - do zobaczenia !. Oprócz: Tematy prac klasowych opowieści z narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.. Karta pracy..

Lew, czarownica i stara szafa.

Znikniqcie m+odszego brata.Dopasuj przydomki/Opowieśći z Narnii lew czarownica i stara szafa - "Opowieści z Narnii" - plan wydarzeń ("Lew, czarownica i stara szafa")Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Wpisz w kwadraciki numery od 1 do 19.. "Opowieści z Narnii.. Lucja po raz pierwszy przed tajemniczq szafq.. Autorem książki jest C.. Lew, czarownica i stara szafa".. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.opowieŚci z narnii - lew, czarownica i stara szafa, ksiĄŻĘ kaspian, podrÓŻ wĘdrowca do Świtu, srebrne krzesŁo, koŃ i jego chŁopiec, siostrzeniec czarodzieja, ostatnia bitwa 200 , 00 zł 208,99 zł z dostawą Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń.. Zapisz starannie w zeszycie temat.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. , Język polski , Reforma 2017 .Zagadnienie: "Opowieści z Narnii.. "Mazurek Dąbrowskiego".. Lew, czarownica i stara szafa" Clive Staples Lewis.. 2.Sprawdzian wiadomości - "Opowieści z Narnii.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Lew, Czarownica i stara szafa".. Rozpocznij test.Ćwiczenia: OPOWIEŚCI Z NARNII.. W jakim mieście mieszkały?. Lew, czarownica i stara szafa".. C.S. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków .. "Opowieści z Narnii.. Ile było rodzeństwa?. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa", jak ten czas leci :-)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt