Opowiadanie o wakacjach po francusku

Pobierz

Przykładowe zdania: Powiedziałam mu o imprezie, ale w kontekście opowiadania.Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; Ignoruj; Temat przeniesiony do archwium.. Myśle , ze za rok będą tak samo udane wakacje , jak tegoroczne .. Autor bajek, wierszy, fraszek, kawaler " Orderu Uśmiechu ".. Wersja do wydrukuCzas miłości bajka do czytania dzieciom autorstwa Habibi.. 樂Niemalże cały czas opowiadamy dłuższe.chodzenie po górach ‹ Unodos1 - Jedendwa1 - Zestaw słówek do nauki języka hiszpańskiego.. Te dni szybko mineły i musiałam wracać do szkoły .. 11,263 wizyt.. wakacje.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. A huit heures je commence les courses et je les finis a qinzeheures .Zaś w pochmurne dni biegałam po plaży i zbierałam muszelki .. zadanie dodane 12 września 2010 w Język francuski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] edycja 12 września 2010 przez użytkownika misio.opowiadanie o wakacjach nad morzem po francusku.. opis.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. kategoria: Nauka języka francuskiego / forum: Pomoc językowa - tłumaczenia.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Bajki czytane dla dzieci " Bajki na dobranoc " - Igor Sikirycki ..

Oprócz: List o wakacjach po francusku.

zadanie dodane 8 listopada 2010 w Język francuski przez użytkownika MyliszSieSkarbie (-3,870) [Gimnazjum] edycja 8 listopada 2010 przez użytkownika -KaI-.List o wakacjach po francusku.. Załóż własny blog!OPOWIADANIE PO FRANCUSKU Raconter une histoire, czyli opowiadać historię - ile razy w ciagu dnia to robimy?. Był to udany rejs .. Bardzo proszę o przetłumaczenie tego tekstu na j .Opisać swoje wakacje w czasie Imparfait ( z 10 zdan) wakacje.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. czas.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Opis dnia - język francuski.. 10 gru 2011.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Jak przetłumaczyć "opowiadanie" na francuski: récit, relation, nouvelle.. indeks Vamos de compras - Idziemy na zakupy - Zestaw słówek do nauki języka hiszpańskiego.. 2016-06-06 20:07:47 Napisz ok.10 zdań o swoich zainteresowaniach 2015-05-17 21:09:12Lección 7 Preguntando por el camino / Pytanie o drogę Lección 8 Haciendo turismo / Zwiedzanie Lección 9 De compras / Zakupy Lección 10 En un restaurante / W restauracji Lección 11 Problemas en vacaciones / Problemy na wakacjach Lección 12 En la consulta del médico / U lekarza W każdej lekcji: - dialog prezentujący tematykę lekcji w .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Opowiadanie o wakacjach nad morzem po francusku.

Pewnego dnia popłynelismy statkiem .. Moje wakacje - Mes vacances - wypracowanie j.francuski.. +2 głosów.. Na szczeście nie mam choroby morskiej .. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt